Ülemiste City kuulutab välja lõputööde stipendiumikonkursi tuleviku linnaku arendamiseks!

Konkursile on oodatud kandideerima TalTechi bakalaureuse- ja magistritaseme üliõpilased, kes soovivad ühildada meeldiva kasulikuga ning anda oma panuse töö- ja elukeskkonna reaalseks kujundamiseks. Konkurss käib stipendiumi statuudis Ülemiste City poolt välja toodud lõputööde teemadele. Lõputöö võib esitada individuaalselt või meeskonnana. Tegu on koostööprojektiga, kus Ülemiste City meeskond aitab kandidaatidel jõuda innovaatilise ja praktilise tulemuseni, mis toetab Ülemiste City kui targa linnaku arengut.

Lõputöö teemad:

1. ,,Ülemiste City linnaku suurandmetest (Big Data) tulenevad uued teadmised"
  2. „Liikuvuse teenus (Mobility as a Service) - väljakutsed ja lahendused Ülemiste City's"
  3. „Ehitusinnovatsioon – Tuleviku linna uued võimalused ehituses“ -  nt. „Hoone elukaare finantsprognoosi koostamise tööriist Ülemiste City linnakule"

Stipendiumi võidufond on 10 000 €, mis jaguneb järgmiselt:

• Bakalaureuseõppe tudengi individuaalne töö 1 500 €
  • Bakalaureuseõppe tudengite meeskonna töö 2 500 €
  • Magistriõppe tudengi individuaalne töö 2 500 €
  • Magistriõppe tudengite meeskonna töö 3 500 €

Kirjuta oma lõputöö tähendusrikkal teemal ja saa selle eest preemia! Kandideeri konkursile ja anna oma panus suurejoonelise Ülemiste City arengusse!

Ülo Pärnitsa konkurss 2020