Aprillikuu igal teisipäeval ja neljapäeval astuvad Tallinna Ülikooli veebiseminaride sarjas teie ette Tallinna Ülikooli õppejõud ja teadlased.

Jagatakse praktilisi nõuandeid efektiivseks õppimiseks ning õpetamiseks ja näpunäiteid vaimse tervise hoidmiseks ning toimetulekuks keerulistes oludes.

Veebiseminaril osalejana saad kaasa mõelda ja arutada ning tõstatada just neid teemasid, mille kohta enam tuge ja nõu vajad.

Esimesena astub 7. aprillil kell 15 eetrisse Tallinna Ülikooli isiksusepsühholoogia lektor Aleksander Pulver, kes räägib toimetulekust hirmudega, ebarealistlikust optimismist ja lootusetusest ning enesesse rahu loomisest.

9. aprillil algusega kell 15 esineb veebiseminaril Tallinna Ülikooli haridusteaduste instituudi nooremteadur Õnne Uus, kes kõneleb keeruliste enesejuhitud õppeolukordadega toimetulekust ning sellest, kuidas oma tööd ja toimetusi jätkusuutlikult reguleerida.

Seminare modereerib avalike suhete ekspert Mart Soonik.

Saada oma küsimus juba täna: kysimus@tlu.ee ja kohtume Zoomis!

Loe lisa: https://www.tlu.ee/eksperteetris