Tallinna Tehnikaülikool pakub koostöös haridusministeeriumiga alates 13. veebruarist 2023 kolmandat kevadet järjest põhikooli ja gümnaasiumi lõpetajatele võimalust enne lõpueksameid oma matemaatikateadmisi üle korrata.
Videoloengutega kursused on tasuta ja võimaldavad osalemist kõigile huvilistele just neile sobivas tempos ja kohas.

12. klassi õpilastele suunatud laia matemaatika kursus koosneb 14 teemat hõlmavast õppevideost (28 akadeemilist tundi), millele lisandub iseseisevalt lahendatavate ja tagasisidet pakkuvate ülesannete keskkond, mis annab õppijatele hea võimaluse omandatud teadmised proovile panna. Alates 13. veebruarist avanevad esmaspäeviti TalTech Moodle’i keskkonnas 2 uut teemat. Tunde saab järele vaadata kuni 31. juulini 2023.

9. klassi õpilastele mõeldud matemaatikakursus on alates 13. veebruarist vaadatav täies pikkuses. Videoloengute maht on 15 akadeemilist tundi ja teemade kinnistamiseks on mõeldud töölehed, mis lisavad kursusele veel ligikaudu 15 akadeemilise tunni jagu iseseisvat tööd. Sedagi kursust saab läbida endale sobivad tempos ja kasvõi kogu perega.

Avatud ülikooli juhataja Hanno Tomberg sõnas: “TalTechi üks olulisemaid ülesandeid on tulevaste inseneride kasvatamine, mistõttu tugevate matemaatikateadmiste viimine kooliõpilasteni on üks meie esmaseid huvisid. Pakume tasuta matemaatikakursusi riigieksamiteks valmistumisel juba kolmandat aastat, tehes seda koos väga heade matemaatikaõpetajatega.“

Lisainfo ja registreerimine

Vaata ka kursuseid tutvustavat videot!