Eesti suurimale tudengite korraldatud ärikonverentsile, TalTech Business Forumile, tuli kokku ligi 600 äri- ja majandushuvilisest tudengit, gümnasisti ning vilistlast, kes kuulasid oma ala tipptegijate mõtteid praegusest majandusolukorrast ja kogusid inspiratsiooni oma elus edusammude tegemiseks.

TalTech Business Forumi korraldajad
Ürituse korraldajad TalTech Majandusteaduskonna Üliõpilaskogust

Kahe päeva vältel oli võimalus kuulata ettekandeid väga erinevatel teemadel - alustades Eesti Panga president Madis Müllerist, kes andis ülevaate 2023. aasta majandusolukorrast, ning lõpetades muusik Tanel Padariga, kes rääkis motivatsioonist ja oma eluga nullist sajani jõudmisest. Lisaks jagasid oma nippe investeerimisgurud Kristjan Liivamägi, Marko Oolo ja Jaak Roosaare. Ettekannetele lisaks oli külastajatel võimalik osaleda LHV kiirintervjuude töötoas, kus sai arendada töövestlusel esinemise oskust.

TalTech Business Forumi projektijuhid ning tudengid Rasmus Kalep ja Mikk Pedaja jäid üritusega ülimalt rahule. “Oleme saanud palju positiivset tagasisidet nii tudengitelt kui vanematelt osalejatelt. Ka esinejatele endile väga meeldis ja kõigil oli väga kahju, et neil oli võimalik kohal olla vaid enda esinemise ajal mitte kogu päeva,” kommenteerib Mikk.

Nüüdseks juba traditsiooniks saanud konverentsil on mitmeid arenguperspektiive, mis praegu veel jäävad saladuseks. “Kindlasti on oluline, et võimaluse saaksid uued inimesed, kes toovad kaasa uued mõtted,” toob välja Rasmus.

TalTech Business Forumit korraldavad TalTech Majandusteaduskonna Üliõpilaskogu liikmed ning sel aastal kuulus korraldustiimi üle 40 aktiivse tudengi. Konverents toimus 2023. aastal teist korda ning eelmise aasta üritus pälvis TalTechi aasta tudengiteo tiitli.