Tallinna Tehnikaülikool

TalTech Cheerleaders Show I grupi neiud tulid Itaalias, Veronas toimunud cheerleadingu Euroopa meistrivõistlustel Hip hop Senior kategooriad 16 võistkonna seas märkimisväärsele II kohale.

TalTech Cheerleaders 2

Võistlejad lendasid 3 päeva enne võistlusi Itaaliasse, et teha viimased ettevalmistused ja trennid enne laupäevast poolfinaali. Poolfinaalist, kus oli 16 võistkonda, jõudis pühapäevasesse finaali ainult viis paremat. Meie tüdrukud pääsesid sinna kolmandana. Pühapäevases finaalis hinnati kavu uuesti täiesti nullist ning TalTech Cheerleaders tiim parandas kava sooritust ning tulemuseks ülivõimas teine koht. Ajalugu sai tehtud-Eesti esmakordselt Cheer Hip Hop võistlusel poodiumil!

„Kui me laupäeva õhtul nägime Eesti lippu 3. kohal ehk 5 parima hulgas finaalis, siis me olime juba võitnud,“ räägib Kristi Aedma, grupi peatreener. „Laupäeva õhtul võtsime tagataskust välja meie sisemise unistuse - eesmärgi saada poodiumile - ja panime paika plaani hoida kümne küünega kinni sellest kolmandast kohast. See oli meie siht ja eesmärk - nautida, teha vigade parandus ja tuua pronks koju. Mida aga mu tüdrukud tegid oli lihtsalt imeline! Nad lihtsalt läksid ja omasid seda võistlusplatsi.“

Kogu gruppi juhtisid treenerid: Kristi Aedma ja Kristi Veskimäe.

Vaata tüdrukute finaali katset siit

Laeb infot...