Tallinna Tehnikaülikool

14.-16. augustil Käärikul toimunud ettevõtetele ja organisatsioonidele mõeldud Suvespartiakaadil saavutasid TalTechi esindajad uustulnukatena suurepärase 7. koha. Esikolmikusse jõuti lausa seitsmel alal.

TalTech Suvespartakiaadil 2020

Kolme päeva jooksul jagasid firmasportlased välja 26 ala tiitlid ning peeti ka üldarvestust ettevõtete vahel.

TalTech saavutas poodimikohad järgmistel aladel:

• CrossFit (individuaalne ala) – 1. koht naiste arvestuses (Lilian Valge)
  • Rogain (individuaalne ala) – 2. koht meeste arvestuses (Ivar Kiitam)
  • Tänavahoki (meeskondlik ala) – 3. koht (Raul Hanson, Madis Koit, Siim Raudla, Lilian Valge, Gregor Arbet, Kati Muldma, Maarja Kask)
  • Maastikurattasõit (individuaalne ala) – 1. ja 3. koht meeste arvestuses (Ivar Kiitam ja Raul Hanson)
  • Korvpall (meeskondlik ala) – 1. koht (Siim Raudla, Gregor Arbet, Raido Ringmets, Madis Koit)
  • Seinamäe 100 (individuaalne ala) – 1. koht meeste arvestuses (Sten Kalder)
  • Grillimisvõistlus (meeskondlik ala) – 3. koht (Anu Green, Sten Kalder, Marko Mett)

Lisaks saavutas TalTech individuaalaladel ettevõtete vahelises arvestuses 3. koha CrossFit’is.

TalTechi delegatsiooni kapteni Raul Hansoni kommentaar:
„Tehnikaülikooli jaoks oli see nö prooviaastaks, kus tegime tutvust Firmaspordi organisatsioonide vahelise võistluse formaadiga. Meile üritus meeldis: programmis olevad spordialad olid mitmekesised, Kääriku asukohana ja võimalustega oli super, õhtust ei puudunud meelelahutus ning osalejate seltskond oli suurepärane. Kokkuvõttes suvespartakiaadil osalemine kasvatas ühtsustunnet ning tahtmist tulla tagasi järgmisel aastal suurema delegatsiooniga ning võistelda ka üldarvestuse esikoha eest.“

Üldarvestuses sai esikoha Swedbank Eesti, teise koha saavutas Elisa Eesti ning kolmanda koha Tallinna Lennujaam. Kokku osales 25 ettevõtet ja organisatsiooni.

Alates 2005. aastast on mängudel oma delegatsioonidega osalenud üle kahesaja Eesti tubli ja sportliku ettevõtte ning organisatsiooni. Suvespartakiaadil on parim võimalus nautida suve heade inimeste seltsis ning samal ajal tegeleda millegi põnevaga. Üritus süstib inimestesse positiivsust, mida ettevõttesse edasi kanda!