Tallinna Tehnikaülikool

TalTech Tasku on taaskord eetris Kuressaare kolledžist Saaremaal. Seekord on külaliseks meretehnika ja väikelaevaehituse tudeng, meretehnoloogia kompententsikeskuse katsespetsialist, endine võistlussportlane ja praegune tennisetreener Priit Suluste.  

Priit Suluste

Saates tuleb juttu sellest, kuidas jõudis endine Saaremaa meister tennises peale kuueaastast  õppimise pausi hoopis merenduseni. “Lõppude lõpuks on oluline see, et igaüks leiaks selle, mis neid kõnetab. Vastu tahtmist ei ole vaja midagi õppida,” selgitab Priit oma otsust võtta peale gümnaasiumi lõpetamist aeg maha, et teha enda jaoks õige eriala valik.  

Põline saarlane ja kahe lapse isa jagab, miks on Saaremaa suurepärane koht nii karjääri tegemiseks, õppimiseks kui ka laste kasvatamiseks.  

Samuti räägib Priit lähemalt oma põnevast lõputööst, milleks on vesijalgratta projekteerimine. Tema eesmärk on osaleda rahvusvahelisel võistlusel, kus osalevad ka teised ülikoolid.  

Mis on erinevus tavalise, lõõgastust pakkuva vesijalgratta ning sooritusele suunatud jalgratta vahel ning millisele võistlusele Priit plaanib minna? 

Kuula saadet Spotify’s või Soundcloudis 

Videopodcasti vaata YouTube’is 

Laeb infot...