30 aastat kõrgharitud turundustalente Tallinna Tehnikaülikoolist. Kes on need turundustalendid, kes järgmistel aastakümnetel teevad ilma Eesti ettevõtetes nii kodu- kui välisturgudel? Tule ja hinda oma pilguga Tallinna Tehnikaülikooli turunduse eriala viimaste aastate parimaid lõpetajaid.

Konverentsil esinejad

Tallinna Tehnikaülikool kutsub osalema turunduse õpetamise 30ndale juubelile pühendatud konverentsil Tudengimajas (Ehitajate tee 5) 30. septembril 2022 kell 9-14.00. Konverentsi peaesinejaks on Tallinna Tehnikaülikooli turunduse kaasatud professor Linda Hollebeek, kes kuulub Clarivate Analyticsi nimekirja järgi maailma top200 mõjukaima turundusteadlase hulka. Linda teeb ettekande kliendi kaasamise uuringutest.

Konverentsil astuvad üles kuus Tallinna Tehnikaülikooli turunduse eriala parimat lõpetajat nii Eestist kui välisriikidest, kes räägivad, mida põnevat on nad oma lõputöös või  turundusprojektis leidnud. Dr Jana Kukk räägib Tallinna Tehnikaülikooli dLABis tehtud projektidest, kus on disainitud Eesti juhtivate ettevõtete teenuseid, ning kuidas läbi praktiliste koostöövormide arendatakse turundustudengite oskusi ja teadmisi. Rein Riisalu viib konverentsil läbi Harvard case-method’il näidistunni, kus Tallinna Tehnikaülikooli turunduse eriala tudengid demonstreerivad oma otsuste langetamise kompetentse, analüüsi-, argumenteerimis- ja veenmisoskusi, mida on vaja turundusjuhiks kasvamisel. Mõistagi pöörame tähelepanu kõigile neile, tänu kellele on turunduse õppimine tehnikaülikoolis läbi 30 aasta olnud üks enim ihaldatud spetsialiseerumisi.

Konverents on tasuta. Palume registreeruda hiljemalt 27. septembril 2022.

Tule, kuula, küsi ja otsusta ise, kuidas ülikoolipere Sulle ja Sinu organisatsioonile kasulik saaks olla. Või liitu online SIIN.

KONVERENTSI KAVA

ESINEJATE TUTVUSTUS