Tallinna Tehnikaülikool

Tallinna Tehnikaülikooli magistriõppe infonädal toimub 17.–21. aprillil, mil saab lähemalt tutvuda TalTechi magistriprogrammidega. See on parim viis saamaks ülevaadet TalTechi õppevõimalustest ja õppekavade sisust ning teha edasiõppimiseks teadlik valik.

tudengid

Sügisel algaval õppeaastal avab TalTech kokku 43 magistriprogrammi, kuhu saab kandideerida juba täna. Terve nädala jooksul on võimalik TalTechi õppekavadega lähemat tutvust teha ja esitada küsimusi otse nendega seotud inimestele. Kusjuures enamikust infotundidest saab osa võtta virtuaalselt. Registreeru infotundidesse siin.

Esmaspäeval, 17. aprillil kell 18–19 toimub Tallinna tehnikaülikooli peahoone aulas (Ehitajate tee 5) ka vastuvõtutingimuste infotund, kus saab vastused küsimustele, millal ja kuidas esitada avaldust, millal toimuvad sisseastumiskatsed jms. Vastuvõtutingimuste infotundi virtuaalselt ei toimu, kuid kohapeal saab lisaks infole kätte ka tunde ülikooli atmosfäärist.

Miks uuesti õppima minna:

  • Kui oled ammu mõelnud, et tahaks teha oma tööelus midagi uut, siis nüüd saad sellega TalTechis pihta hakata sujuvalt oma töö kõrvalt. Siinsed teadmised tõstavad sinu väärtust oma praeguse tööandja juures, aga toovad ka uusi võimalusi.

  • TalTechi magistriõpe ja mikrokraadid pakuvad sulle tõenäoliselt kõige realistlikumat karjääripöörde võimalust. TalTechi haridus on kvaliteetne, sest siin õpetavad oma valdkonna tipud. Siinsed erialad koos praktikaga annavad võimaluse juba õpingute ajal kohtuda oma tulevase tööandjaga - kümnest üheksa magistriõpilast juba käib tööl.

  • Õppimine TalTechis tasub ennast ära. Haridus- ja teadusministeeriumi Haridussilma uuringu andmetel on TalTechi lõpetajatel Eesti kõrgeimad palgad võrdluses teiste avalik-õiguslike ülikoolidega. Keskmine töötasu oli tehnikaülikooli lõpetajatel 2020. aastal 20% kõrgem kõigi Eesti kõrgkoolide lõpetajate keskmisest.

  • TalTechi eestikeelne magistriõpe on tasuta. Lihtsalt tule ja õpi Eesti tehnikavaldkonna tippudelt. 

  • TalTechi magistriõppesse oled oodatud ka mõne teise ülikooli kraadiga, nii saad veelgi rikkalikuma ja mitmekesisema hariduse, mis annab eeldused eduka karjääri kujundamiseks. Kui su senine õpitud eriala tundub tehnikakauge, siis tule täienda end esmalt avatud õppes.   

  • Lisaks saad TalTechi kaudu osa ka välisülikoolide parimast teadmisest.

  • TalTechis saab magistrikraadi omandada lisaks Tallinnale ka TartusKohtla-Järvel ning Kuressaares.

Tehnikaülikooli magistriõppe infonädal toimub 17.–21. aprillil, mil saab lähemalt tutvuda TalTechi magistriprogrammidega. See on parim viis saamaks ülevaadet TalTechi õppevõimalustest ja õppekavade sisust ning teha edasiõppimiseks teadlik valik.

Tutvu TalTechi magistriõppe infonädala kavaga ja registreeru!

Vastuvõtt Tallinna Tehnikaülikooli kestab 4. juuli keskpäevani.

Laeb infot...