5. oktoobril on ülemaailmne õpetajate päev. TalTech tähistab seda sündmusega, kus käsitletakse nii igapäevaseid õpetamisega seotud küsimusi kui vaadatakse tulevikku.

Õpetajate päev

Õpetajate päev on tähtpäev, mis on ellu kutsutud õpetaja ameti väärtustamiseks, elukutsega seotud probleemidele ja saavutustele tähelepanu pööramiseks. Osalejaid tervitab TalTechi õppeprorektor Hendrik Voll ja TalTechi üliõpilasesinduse juhatuse liige Pille Ülem;  hariduse innovatsioonist ja selle maailma viimisest räägib EdTech Estonia juhatuse liige Märt Aro. Sellele järgnevad erinevad töötoad, kus saab kuulda näiteks projekti-, probleemi,-, väljakutsepõhisest õppest, parimatest õpetamise praktikastest nii TalTechis kui mujal, aga ka palju muud põnevat.

Peale töötubasid saavad õppejõud pop-up kohvikus „Õpetajate tuba“ kogemusi jagada ja üksteiselt nippe küsida.

Sündmus on inglise keeles.

Täpsema päevakavaga saab tutvuda siin.