Sellel aastal on TalTechi võrkpalli ning korvpalli esindusvõistkonnad teinud ülikoolile meeldiva jõulukingituse, sest eeloleval nädalavahetusel välja mängitavatel Eesti karikavõistlustel on võrkpallurid jõudnud finaali ja korvpallurid poolfinaali, varem pole TalTechi esindusvõistkonnad nii edukad olnud.

Esindusvõistkonnad

„Oleme pidevalt püüdnud oma esindusvõistkondi komplekteerida nii, et oleksime alati konkurentsivõimelised ning igapäevaselt töötame selle nimel, et võidelda kõikides võistlussarjades kõrgete kohtade nimel,“ sõnas TalTechi spordiklubi juhataja Rait Käbin

Õppeprorektor Hendrik Volli sõnul on TalTechi spordivõistkondade komplekteerimisel alati  väga tähtsaks peetud seda, et need koosneksid arvestataval osal ülikooli üliõpilastest või tulevastest üliõpilastest. „On hea meel tõdeda, et Tehnikaülikooli üliõpilased on nii mitmekülgsed ja suudavad õpingute kõrvalt ka nii kõrgetasemeliselt spordile pühenduda,“ lausus Voll.

Karikamängude ajakava:

Võrkpall (Tartu Ülikooli Spordihoone)

Laupäev 17.12

• 16.00 TalTech vs Viljandi (naised)
  • 19.00 TalTech vs Tartu (mehed)

Korvpall (Narva Spordikeskus)

Laupäev 17.12 poolfinaalid

• 11.30 TalTech vs Tallinna Ülikool (naised)
  • 16.30 TalTech vs Viimsi (mehed)

Pühapäev 18.12 kohamängud

• Naistel kell 11.30  (pronksikohtumine) või 14.00 (finaal)
  • Meestel kell 16.30 või 19.00