Tallinna Tehnikaülikool

Milline on küberturbe tulevik? Mida peaks teadma Ukraina sõja ajal toimunud küberrünnete kohta? Nendele ja paljudele teistele küsimustele saab vastuse juba 3. novembril Tallinna Tehnikaülikooli innovatsioonikeskuses Mektory toimuval rahvusvahelisel konverentsil "Artificial Intelligence & Cybersecurity. Connecting Three Seas Initiative Countries". 

küberkonverents TalTech LegalLab Poola

Lisaks tuleb arutlusele, kuidas paistab küberturbe olevik ja tulevik avaliku ning erasektori vaatevinklist.

Rahvusvahelise küberturbe konverentsi kolmes paneeldiskussioonis astuvad üles oma valdkonna eksperdid: teiste seas tuntud julgeolekuekspert Rainer Saks (CybExer Technologies OÜ), Anett Numa ja Laura Oolup  kaitseministeeriumist, Poola peaministri kantselei küberturvalisuse osakonna direktor  Łukasz Wojewoda ning Poola kaitsejõudude küberturvalisuse osakonna asejuht kolonel Mariusz Chmielewski. Samuti arutletakse konverentsil viimasel ajal nii Ukrainas kui ka mujal maailmas toimunud küberrünnete teemal. Moderaatorid on tuntud ajakirjanik Neeme Raud, Poola esindaja Waldemar Król ja Tallinna Tehnikaülikooli professor Tanel Kerikmäe.

Konverents toimub hübriidvormis – osaleda saab nii kohapeal Mektorys kui ka Youtube'i otseülekannet vaadata. Registreerida on võimalik SIIN

Konverentsi korraldajateks on TalTech Legal Lab (Tallinna Tehnikaülikooli õiguse instituudi ja advokaadibüroo NJORD koostööprojekt) ja Poola suursaatkond. Ürituse korraldamist toetab ka Poola-Eesti kaubanduskoda.

Laeb infot...