Kõigil, kes soovivad sisse astuda tehnikaülikooli, on suurepärane võimalus parandada oma matemaatika riigieksami tulemust TalTechi matemaatikakatsel 7. juulil. Oma teadmisi selleks saab värskendada ja täiendada TalTechi matemaatikakursusel.

Tehnikaülikoolis saavad huvilised enne katset enda teadmisi ka värskendada, seda kontaktõppes või e-kursusega. Koroonaviirusest tingitult on kontaktõppe rühmade suurus väga piiratud. Pakume võimalust valmistuda sisseastumiskatseks ka veebikursusel, mis sarnanevad auditoorsele õppele ja sellel saab osaleda asukohast hoolimata.

Ettevalmistuskursusel võetakse tempokalt läbi kõik sisseastumiskatsel vajalik. Näiteks lahendatakse eelmiste aastate katsete ülesandeid.

Matemaatika sisseastumiskatset saab teha igaüks, kes soovib kandideerida õppima Tallinna Tehnikaülikooli, kuid ei ole sooritanud laia matemaatika riigieksamit või soovib riigieksami tulemust parandada. Seega lisaks matemaatika riigieksamile on võimalik teha ka TalTechi katse ning arvesse läheb parem tulemus.

Tunnid on 25. juunist kuni 4. juulini argipäeviti kell 16–19 ja kahel laupäeval kell 11–13.15 ja 14–16.15.

Matemaatika sisseastumiskatse on Tallinnas 7. juulil 2020. Sellele eelneval päeval, 6. juulil on ülikoolis ka tasuta konsultatsiooni päev.

Loe kursuse kohta lähemalt

Matemaatikakatse 2020