TalTechi linnakus, Ehitajate tee 5 parkmetsas, avati kõigile huvilistele kasutamiseks välijõusaal.

Juulius Tipikas TalTechi välijõusaalis

Engel-Mari Mölder, TalTechi üliõpilaskonna juhatuse liige tudengielu valdkonnas: "TalTechis toetatakse suurel määral aktiivse elustiili harrastamist. Meie ümbruses asuvad ülikooli spordiklubi, Nõmme-Harku metsarajad, korvpalliplats ja staadion. Viimase aasta jooksul on olulisemaks muutunud mitmekülgsed liikumisvõimalused värskes õhus, mistõttu panustab üliõpilasesindus omapoolse kingitusega tudengite ja ülejäänud ülikoolipere tervise edendamisse ning kutsub üles välijõusaali aktiivselt kasutama!"

Välijõusaal asub 10x10m alal, kus asuvad näiteks nii rinnapink, sõudmisseade, rööbaspuud, „Ratsanik“ kui ka rippkang. Välijõusaal asub Ehitajate tee 5 pargis – staadioni ning korvpalliplatsi vahel – ning on ideaalne lõpp-punkt peale mõnusat metsatiiru või korvpallimängu.

Välijõusaal on ülikooli üliõpilasesinduse kingitus TalTechi üliõpilaskonna 100. sünnipäevaks. See on mõeldud kasutamiseks kõigile – nii TalTechi tudengitele, töötajatele kui teistele spordiharrastajatele.