Tänasest saab kuulata selle hooaja teist taskuhäälingusaadet mikrokraadide teemal. Avatud ülikooli juhataja Hanno Tomberg on seekord vestlusringi kutsunud Ragnar Nurkse innovatsiooni ja valitsemise instituudi avaliku sektori juhtimise ja innovatsiooni programmijuhi Külli Taro, tarkvarateaduste instituudi informaatika programmijuhi Ago Lubergi ning programmeerimise mikrokraadi õppuri Kristi Jõgiste, kellel seni ei olnud programmeerimisega mingit kokkupuudet.

Kuidas erineb mikrokraad tasemeõppest?
Kas mikrokraad ja/või valdkonnavahetus sobib kõigile?
Kuivõrd piirab eelteadmiste puudumine mu valikuid mikrokraadi kava osas?
Kui aja- ja kodutöömahukas mikrokraadi omandamine on?
Kas on üldse võimalik ühildada töö ja elu intensiivsete õpingutega?
Avaliku sektori töötajatele on täiendkoolitused niigi hästi lahendatud - miks veel mikrokraad?
Mida mikrokraadiõppes peale erialaste teadmiste veel võita on?

14.12.22 podcasti osalised stuudios

Kuna mikrokraadikavade kevadsemestri vastuvõtt on avatud, on just praegu viimane aeg ennast täpsemalt kurssi viia – ehk on see midagi ka mulle! Podcasti "Mikrokraadid annavad uue õppimise kogemuse" saab kuulata siit lingilt.

Uks avatud õppesse on avatud. Palun uuri täpsemalt mikrokraadide kohta siit ning vastuvõtuinfot siit. Vastuvõtt toimub konkursita. Eelduseks on keskharidus, lisaerialade puhul kõrgharidus. Õppimine on tasuline. Õppeteenustasu oleneb õpingute mahust ja valitud ainetest.

Oled väga oodatud podcasti kuulama ja õppima!