Tallinna Tehnikaülikool

TalTech valib rektori 18. mail. Ülikooli erinevad üksused on kutsunud rektorikandidaadid oma liikmetega kohtuma, neist debattidest kolme kannab ülikool ka avalikult üle – tudengite, haldus-tugistruktuuri töötajate ja suurt avalikku debatti ülikooli arengust laiemalt. Kõik debatid on järelevaadatavad.

Rektorikandidaadid 2020_uus

Tehnikaülikooli rektoriks kandideerivad: ametisolev rektor akadeemik Jaak Aaviksoo, TalTechi ehituse- arhitektuuri instituudi direktor akadeemik Jarek Kurnitski ning Tallinna Ülikooli praegune rektor professor Tiit Land.

Uus rektor astub ametisse 1. septembril 2020.

22. aprill kell 15

TalTechi rektorikandidaatide debatt: tudengite eri. Kandidaadid arutlevad just tudengeid puudutavatel ja neid huvitavatel teemadel. Debatti korraldab TalTechi üliõpilaskond, seda modereerib kauaaegne tudengiaktivist ning tehnikaülikooli magistrant Martin Malm.

Debatt on järelevaadatav.

28. aprill kell 15

TalTechi rektorikandidaatide debatt: tugitöötajate eri. Akadeemilise personali kõrval mängivad ülikoolis olulist rolli ka tugitöötajad. Sellel debatil just nendel teemadel räägitaksegi. Debatti modereerib TalTechi tugitöötajate esindaja ülikooli senatis Tõnis Liibek.

Debatt on järelevaadatav.

8. mai kell 14

TalTechi rektorikandidaatide avalik debatt. Aruteludele paneb punkti avalik rektorikandidaatide debatt, mis suunatud nii ülikooliperele kui ka laiemale avalikkusele – jutuks tulevad nii tehnikaülikooli arengusuunad kui roll ühiskonnas. Debatti modereerib Urmas Vaino.

Debatt on järelevaadatav.

Kogu rektori valimiste info on leitav www.taltech.ee/valimised2020

Laeb infot...