Abituriendid saavad jätkuvalt registreeruda Tallinna Tehnikaülikooli laia matemaatika riigieksami ettevalmistuskursusele. 22. aprillist on kursusele lisatud teemade kaupa ka venekeelsed õppevideod ja ülesanded.

Matemaatilised valemid

Tasuta ning e-õppes toimuv kursus on mõeldud lisatoena koolides läbiviidavale õppetööle. Veebikursustel osaleb juba üle 2100 abituriendi ning registreerimine on avatud kuni eksamite (sh lisaeksamite) toimumiseni.

Kursused toimuvad Haridus- ja Noorteameti (Harno) Moodle’i keskkonnas ja osaleda saavad kõik soovijaid.

TalTechi eksami- ja olümpiaadikooli juhataja Aet Karolin ütles: „Kuigi sel aastal ei ole riigieksamid kohustuslikud, soovitame sel kevadel kõigil lõpetajatel eksamid ikkagi sooritada, et kindlustada edasiõppimise võimalused ka tulevikuks. TalTechi matemaatikakursused pakuvad head võimalust eksamiks vajalikke teadmisi õppijale sobivas tempos üle korrata.“

Lisaks pakub TalTech tuge 9. klasside matemaatikaeksamiks ettevalmistumiseks, seda võimalust on kasutanud üle 2100 õpilase. Registreerumine ja kursusel osalemine on avatud eksami toimumiseni.

Kursuste täpsem info ja registreerumine on TalTechi eksami- ja olümpiaadikooli lehel: www.taltech.ee/eksamikool