TalTechi värvikas virtuaaltuur on kahtlemata üks parimatest võimalustest ülikoolilinnaku ja teaduskondadega tutvumiseks. Seal saab virtuaalselt uudistada TalTechi laboreid, klassiruume, õppehooneid, Tudengimaja, ühiselamuid, spordikeskust ja palju muud. Äsja täienes virtuaaltuur mitmete uute hoonete ja laboritega.

TalTechi virtuaaltuur Mäemaja fuajee
TalTechi virtuaaltuur: Ehituse Mäemaja fuajee

Näiteks saab tutvuda veelgi rohkemate asukohtadega inseneri-, majandus- ja IT-teaduskonnast. Nende hulka kuuluvad CISCO võrguakadeemia labor, proaktiivtehnoloogiate laboratoorium, Ehituse Mäemaja, teede ja liikluse teadus- ja katselaboratoorium, ventilatsiooni õhujaotuslabor, jõuelektroonika labor, polümeeride ja tekstiilitehnoloogia labor, tööstusrobootika labor, silmajälgimise labor, teenusedisaini labor d.Lab jne.

Kakskeelne giid juhatab Sind läbi ülikooli, näidates kõrge resolutsiooniga fotosid ja videoid ning jagab humoorikas võtmes ülikooli ruumide kohta infot nii eesti kui ka inglise keeles.

TalTechi virtuaaltuur on kohandatud nii arvutis kui nutitelefonis kasutamiseks. Virtuaaltuuriga saab tutvuda siin: virtuaaltuur.taltech.ee