Tallinna Tehnikaülikool

Teretulemast TalTechi uuele kodulehele! Artiklist leiad vastused korduma kippuvatele küsimustele.

Uus veebileht on üles ehitatud uudseimale tehnoloogilisele platvormile ja loodud disain, mis töötab ühthästi nii mobiilis kui ka lauaarvuti ekraanil.

Nagu uute asjadega ikka, võib ka siin veel leiduda vigu, kuid anname omaltpoolt parima, et need kiiresti lahendada. Tegeleme aktiivselt parima kasutajakogemuse tagamise nimel. 

TalTechi vanale kodulehele pääseb veel mõnda aega ligi aadressilt old.taltech.eeKui sul on soov minna konkreetsele lingile vanas veebis, siis trüki lingi ette OLD (ilma www-ta), näiteks old.taltech.ee/sisseastujale


KKK

Kuidas pääseb vanale kodulehele? 

Vanale kodulehele pääseb veel mõnda aega aadressilt old.taltech.ee.

Kui kaua pääseb veel ligi vanale veebilehele? 

Teeme lähiajal kodulehest täies mahus koopia, et juhul, kui edaspidi tekib kellelgi siiski (ootamatu) vajadus vanas veebis olnud info järele, on see talletatud ning „ettetellimisel“ kättesaadav. Pole ohtu, et mõni oluline sisu/info läheks kaduma. Koopia tegemise ja vanade kasutajakontode sulgemise päevast anname teile aegsasti teada! 

Pärast koopia tegemist hakkame järgemööda ülekantud lehekülgi vanas veebis kustutama. 

Mida teha, kui vanasse veebi suunav link ei tööta? 

Kui on soov minna konkreetsele lingile vanas veebis, siis trüki lingi ette old (ilma www-ta), näiteks old.taltech.ee/sisseastujale  

Kust leiab Moodle, ÕISi ja siseportaali lingid? 

Need lingid asuvad kodulehe jaluses.  

Google otsing ei leia kodulehe sisu üles. Mida teha?

Google ei leia veel meie uue veebilehe sisu üles. See on uute veebilehtede loomulik protsessiosa ja otsingu taastumiseks peab Google jõudma meie lehed jälle enda otsingute jaoks indekseerida ning see võtab aega. On tavapärane, et täismahus taastub otsing alles paari kuu pärast, kuid suur osa sisust peaks siiski leitavaks muutuma juba palju varem. Meie arenduspartner teeb praegu täiendavaid tegevusi, et soodustada Google indekseerimist.

Korduma kippuvate küsimuste rubriik täieneb jooksvalt!

Laeb infot...