Laupäeval, 20. novembril sõlmisid Tallinna Tehnikaülikooli Spordiklubi ning Eesti juhtiv turvaettevõte G4S sponsorlepingu, mille raames AS G4S Eesti astub TalTech/OPTIBET meeskonna 2021/2022 hooaja toetajate sekka.

„Asjaolu, et selline oma ala tugev tegija nagu G4S meie meeskonna toetajate rivvi astub, on tunnustuseks meile mitme aastatöö eest, kus oleme pidevalt kõrgemaid eesmärke seadnud ja nende nimel pingutanud. Kõik meie eratoetajad mõistavad tipptasemel ülikoolispordi olulisust ja tähendust ning hindavad neid emotsioone, mida me pakkuda suudame. Mul on rõõm, et G4S, kes toetab juba aastaid Eesti korvpalli laiemalt, asub nüüd ka TalTech/OPTIBET- i meeskonna selja taha. Kinnitan, et nii on meil palju kindlam,“ ütles spordiklubi juhataja Rait Käbin.

G4Si esindaja Tarmo Pärjala sõnul on ettevõttel pikk ajalugu laste ja noorte spordi juurde suunamisel ning nende toetamisel. Tallinna Tehnikaülikool pakub Pärjala sõnul üliõpilastele head võimalust õpinguid sportimisega siduda ning edasi areneda. „Kõrgkooliga seotud spordiklubil on noorte meeste ja naiste jaoks kindlasti väga oluline roll ka noortespordist tippsorti liikumisel,“ lisas Pärjala.

kp