29. detsembril selgus Saku suurhallis Eesti naiste võrkpalli karikavõitja, kui TalTech/Tradehouse alistas tiitlikaitsja Tartu Ülikool/Bigbanki.

Pärast paariaastast hõbekohta alistas TalTech/Tradehouse 1500-pealise publiku silme all 3:1 (25:12, 23:25, 26:24, 25:20) eelnevate aastate tiitlikaitsja TÜ/Bigbanki.

Tänavusel hooajal on naiskonnad kohtunud korra novembris, mil TalTech/Tradehouse võttis kindla 3:0 võidu.

Kohtumise resultatiivseimaks kerkis 13 punktiga (+7) Maria Säästla, korraliku esituse tegi ka temporündaja Eliisa Peit, kes kogus 12 punkti (+11). TalTech/Tradehouse vastuvõtt oli 37%, rünnak 40%, lisa tuli 9 bloki ja 8 ässa näol.

TalTech/Tradehouse’i naiskonnas pallivad Eesti koondislased nagu Julija Mõnnakmäe, Kristel Moor ja Kaisa Bahmatšev. Lisaks neile hoiavad TalTechi lippu kõrgel Kärt Unt, Mari Loorman, Merilin Paalo, Marcella Raud, Dorit Heinastu, Maria Säästla, Eliisa Peit, Melissa Varlõgina, Kristi Nõlvak, Karmen Stamm, Triin Nõmm, Egle-Mari Linderburg ning Kadi Kullerkann.

Naiskonna peatreener on Marko Mett.