Seoses kehtiva 2+2 läheduspiiranguga asendab Tallinna Tehnikaülikool füüsilised lõpuaktused digitaalsetega. Nii saavad lõpetajad väiksemates seltskondades – lähimate õpingukaaslastega või pereringis – korraldada turvaliselt mõnusa äraolemise ning õpingutele digiülikoolis väärikalt joone alla tõmmata.  Täpsem info, millal, kus ja kuidas lõpuaktused ekraanidele ilmuvad, juba lähiajal.

Lõpudiplomit siiski ise kodus välja trükkima ei pea. Info ülikooli lõpudiplomi kättesaamise kohta leiate oma teaduskonna kodulehelt. Kui ise pole võimalik kohale tulla, võib diplomi vajaduse korral välja võtta ka volitatud esindaja – aktsepteeritud on digitaalselt allkirjastatud, skaneeritud või pildistatud lihtvolikirjad, mis tuleb enne saata e-postiga oma dekanaati.