Tallinna Tehnikaülikoolis 9. septembril toimuv suur Linnakupidu on parim aeg ja koht, et kohtuda oma õpingukaaslastega ja vilistlaste kokkutulek korraldada.

TalTechi vilistlased

Vahet pole, kas õppisid siin sel või eelmisel sajandil, kas lõpetasid TalTechi, TTÜ või TPI, ja vahet pole, kui ka muidu enam ülikooli asja pole – tipikaks jääd igavesti, nii et tule meenuta vanu aegu otse sündmuste tulipunktis!

Linnakupidu toob kokku Tehnikaülikooli üliõpilased, töötajad, vilistlased ja koostööpartnerid. Päeva jooksul toimub kümneid üritusi ja neile paneb võimsa lõppakordi suurejooneline järelpidu. Lavale astuvad Eesti tipptegijad: nublu, Terminaator ning Ivo Linna koos Supernovaga! Jalga saab keerutada ka DJ saatel või Silent Discol.

Seega - kutsu enda kursus kokku ja tulge oma ülikoolile jälle külla! Oleme teile abiks ruumide leidmise ja muude organisatoorsete küsimustega.

Siin on kuus põhjust, miks teha vilistlaste kokkutulek just Linnakupeol

• Vilistlased, kes eelnevatel aastatel nii tegid, jäid väga rahule. Õpinguaastaid käis meenutamas palju vilistlasi ning kõigil oli nägu naerul.
  • Linnakupeo ajal tagab ülikool ruumide leidmise ja broneerimise, kohvilaua ja lahendab muud organisatoorsed küsimused. Andke oma soovidest teada, otsime teile ruumi ja katame kohvilaua – sina lihtsalt võta oma vana kambaga ühendust ning tulge meenutage vanu ja planeerige uusi mälestusi.
  • Kui omaaegsed naljad meenutatud, saate ühiselt linnakus ringi uudistada ja on väga võimalik, et linnakutuuril satute kohtadesse, kuhu õpingute ajal võib olla ei õnnestunud jõuda või ei saanud.
  • Õhtu edenedes saate möödunud aegu meenutada tudengiorganisatsioonidevahelisi meistrivõistlusi vaadates.
  • Leiutajate laulu- ja tantsupeol teevad kaasa Tallinna Tehnikaülikooli Kultuurikeskuse alla kuuluvad koorid, musitseerib BigBänd ning tantsulise osa eest kannab hoolt rahvatantsuansambel Kuljus. Kaasa laulda saavad kõik, nagu heal laulupeol ikka.
  • 10 000 ruutmeetril toimuval järelpeol saate tantsida nii nagu ülikooli ajal. Üles astuvad nublu, Ivo Linna ja Supernova ning Terminaator. Järelpeole tulemiseks on vaja osta pilet, mida saad teha siin.

Mõte hakkas meeldima? Tee nii:

1. Võta ühendust oma kunagiste õpingukaaslastega ja räägi neile kokkutulekust.
  2. Registreeri oma kokkutulek siin
  3. Tule õigel ajal õigesse kohta.
  4. Võta sellest päevast viimast!

Kes kokkutulekut korraldada ei soovi või vana kampa kokku ei saa, on sellegipoolest teretulnud osa saama linnakupeo ekskursioonidest, mälumängust, laulu- ja tantsupeost ning õhtusest programmist. Tule üksi, sõbra või kolleegiga, huvitav ja lõbus on igal juhul!

Linnakupeo tegevused ja ajakava leiad siit

Lisainfo ja küsimused: alumni@taltech.ee.