Tallinna Tehnikaülikooli 102. aastapäeval promoveeriti 55 doktoranti, neist viis kaitsesid oma doktoritöö tervisetehnoloogiate instituudis:

15.11.2019 - Erve SõõruTeadus- ja arendustöötajate une ja töökorralduse ebakõlad ning uneuuringute personaliseerimine”, juhendajad professor Peeter Ross ja professor Aaro Hazak.
12.02.2020 - Anneli TalvikHemodünaamika mitteinvasiivne monitoorimine impedantskardiograafia meetodil ravimresistentse hüpertooniatõvega patsientide ravimivaliku juhtimiseks”, juhendaja professor Margus Viigimaa.
2.03.2020 - Palanivel MolaiyanTahked elektrolüüdid fluoriidioon akudele“, juhendajad Raiker Witter, PhD ja juhtivteadur Ago Samoson.
15.06.2020 - Kai LauriUreemiliste toksiinide elimineerimise hindamine dialüüsravil optiliste ja analüütiliste meetoditega“, juhendajad professor Ivo Fridolin ja vanemteadur Jana Holmar.
08.09.2020 - Jüri TerasNahamelanoomi lokoregionaalne ravi“, juhendajad professor Sergei Nazarenko ja Hidde M. Kroon, Adelaide Kuningliku Haigla arst, MD, PhD.