Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemilise Meeskoori osalemine Eesti Laulul oli ootamatu, põnev ning musikaalselt mitte eriti raske.

Eesti Laulu finaalsaates esitas Goresoerd koos TalTechi meestega eelmise aasta võidulaulu.

Laulja Tamar Tulvik sõnas: „Läbi mustadest kangastest katakombide saali jõudes sai selgeks - Eesti Laul 2021 lava ja green room on ikkagi täiesti reaalselt olemas! Ootasime seal oma järjekorda, koreograaf selgitas meile liikumist ja hetk hiljem olimegi laval. Seda koos avaesineja Goresoerdiga. Äge! Proov läks hästi ning arvan, et telekast vaadates oli üks vägev show!“

Koorivanem Vahur Talvik lisas: “Loomulikult tahtsime oma perede ja sõpradega jagada, et esineme Eesti Laulul. Aga üheks esinemistingimuseks oli täielik salastatus, et üllatus oleks vägev.“

Peeter Kesner sõnas, vaadates tagasi: „Kui pakkumine Eesti Laulult tuli, ütlesime kohe jaa. Meil oli ju detsembris koori suur juubel, mida me kahjuks ei saanud korralikult tähistada. Nii et osalemise Eesti Laulul pühendamegi Tehnikaülikooli Akadeemilise Meeskoori 75. juubelile.“

Kontakt: meeskoor@ttu.ee, tel 50 79 079

ERR, Liisa Rull