Tallinna Tehnikaülikool

27.-28. oktoobril 2022.a. kogunesid TalTech keemikud esimesele keemia doktorantide konverentsile, kus toodi esile oma teadustöö viimaseid edusamme ja arutleti kolleegidega uute suundade ning lahenduste üle.

Kahel konverentsipäeval koguneti ootusärevalt, kes kuulama ja kes esitama. Kui varasemalt oldi üksteise töödega kursis aastaläbi kestvate seminaride kaudu, siis esmakordselt aset leidnud konverents võimaldas kõigil osalejatel saada põhjaliku ülevaate instituudis tehtavast tööst ning elada kaks päeva sisse teaduslikesse ettekannetesse. Doktorandid-nooremteadurid ise kinnitasid, et närvikõdi enne kõnelusi oli minimaalne, sest oma teadustöö tulemuste esitamine kolleegide ees on neile juba omaseks saanud.

Üritust korratakse juba tuleval kevadel ning seekordse õnnestumise valguses oodatakse siis ettekandeid kuulama ka bakalaureuse- ja magistriõppe tudengeid. Neile pakub konverents nii ülevaadet eri töögruppides tehtavale tööle, kui ka võimalust saada detailsemat infot ühe või teise keemia valdkonna päris olemusse. Lisaks jagavad meie sõbralikud doktorandid ja teadurid kohvipauside ajal oma kogemusi ja soovitusi lõputööde ning labori valiku osas.

Laeb infot...