Tallinna Tehnikaülikooli lõpetades liitute te ülikooli seitsmekümnetuhandelise vilistlaste perega. Olen kindel, et nii nagu võime uhked olla oma eelkäijate üle, saame uhked olla teie üle, kallid lõpetajad, sest olete suutnud oma stuudiumi selle etapi edukalt lõpetada. Olete väärikas täiendus ülikooli vilistlastele.

Tõnis Kanger

Teie, noored, olete nüüd need, kes peavad edendama meie elu nii siin- kui ka sealpool piiri. Tehke seda ülikoolist omandatud oskuste ja teadmiste abil. Lisaks teadmistele olete kindlasti leidnud endale ülikoolist sõbrad kogu eluks. Naeratused, sõbrakäsi ja inimlik lähedus aitavad teid elus võrdselt erialaste oskustega. Väärtustage seda sõprust. Aga enne veel, kui hakkate oma suuri unistusi ellu viima, puhake, lõbutsege, nautige juba lühenema hakkavaid valgeid öid ning rõõmustage koos oma sõprade ja lähedastega.

Kallid lõpetajad, ülikooli uksed ei sulgu täna teie järel, vaid on alati avatud. Soovin teile kõigile edu ja õnnitlen ülikooli lõpetamise puhul.

Tõnis Kanger
TalTechi loodusteaduskonna dekaan