Tallinna Tehnikaülikool

Majandusteaduskonna ärinduse tudeng Triin Tuula usub, et kiire kohanemisvõime ning head inimsuhted on igas äris hindamatu väärtusega.

Picture of Triin Tuula

Kelleks Sa saada tahad?

Kahjuks ei kuulu mina nende õnnelike hulka, kes juba lapsena avastasid oma tõelise kutsumuse. Suuremat läbimurret ei toimunud ka täisealiseks saades. Seega olen endiselt avatud ja otsingutel.

Mis on äris inimese kõige tähtsam iseloomuomadus?

Kuna maailm muutub üsna kiiresti ning koos sellega loomulikult ka ettevõtlus, siis on kiire kohanemisvõime igati väärtuslik ja vajalik omadus. Stabiilse majanduskliima mõiste on ajas muutunud ning pikkade investeeringute tegemisel oleks selgeltnägemise oskus ka väga suureks abiks. Kuid teatud inimlikud omadused on igal ajal hinnas, näiteks sõnapidamisoskus, ja arvestades Eestis väiksust, et tee au- ja õiglustunne ka halba.

Üks fun fact, mida sa enne sel erialal õppimist ei teadnud.

Siinkohal teen kummarduse minu kunagisele majanduspoliitika õppejõule Kaarel Kilvitsale. Tema loengud olid tulvil igasuguseid fakte, nii kurbi kui ka naljakaid. Ma hoian endiselt tema loengukonspekti alles, sest mul on plaan seda kindlasti veel lugeda.

Ärindust õppima tulles saad valida viie erineva suuna vahel ning kindel on, et lõpetades saad lisaks diplomile hindamatu väärtusega sotsiaalse võrgustiku – tänased kaastudengid on tulevased tipptegijad. Tutvu õppekavaga lähemalt: www.taltech.ee/arindus

Laeb infot...