Tallinna Tehnikaülikool

Tallinna Tehnikaülikooli podcasti seekordses episoodis on saatejuht Kristjan Hirmol külas tudeng Engel-Mari Mölder, kes õpib magistriõppes e-riigi tehnoloogiaid ja teenuseid. Õpingute kõrvalt lööb ta aktiivselt kaasa tudengielus.

Kristjan Hirmo ja Engel-Mari Mölder
Kristjan Hirmo ja Engel-Mari Mölder TalTechi podcastis. Foto: Delfi

Nagu noor naine ise tabavalt ütleb: „Osalen kõikjal, kus on vähegi võimalik sõna sekka öelda.”

Peale selle, et Engel-Mari on TalTechi üliõpilaskonna juhatuse liige ja Eesti üliõpilaskonna liidus üldkoosoleku liige, lööb ta kaasa majandusteaduskonna ja poole jalaga ka IT-teaduskonna üliõpilaskogus. Takkaotsa kuulub ülikooli senatisse ja õppekomisjoni.

Saates räägitakse Engel-Mari enda erialavalikust ja edasistest plaanidest, aga muidugi ka ülikooli tudengiorganisatsioonidest, kultuurikollektiividest, sündmustest ja sportimisvõimalustest. Just tudengisporti, eriti üliõpilaste suvemänge, peab noor naine meeldejäävamaks osaks enda tudengielust. Veel tehakse juttu Engel-Mari koordineeritavast tänuväärsest projektist, mis tegeleb e-riigi võimekuste ja teadmiste viimisega Keeniasse.

Miks lüüa kaasa tudengiorganisatsioonides? Milliseid uksi see tudengile avab? Milliseid põnevaid sündmusi on lähitulevikus oodata?

Kuidas tulla õppima Tallinna Tehnikaülikooli?

  • Esita avaldus lehel sais.ee.
  • Kui oled ületanud lävendi, oled järgmisest õppeaastast TalTechi oodatud. Õppima tulemise pead kinnitama hiljemalt 15. juulil, kuid võid kinnitada ka kohe.
  • Kui su eksamitulemused on allpool lävendit, saad parandada eksamitulemust ülikooli eesti keele või matemaatika katsel juunikuus.
  • Täpsem info aadressil teejuht.taltech.ee
TalTech Podcast

Tudengiaktivist Engel-Mari: ülikooli tulles ei olnud ma aktiivne, minu sisemine mina tuli välja alles siin

Laeb infot...