Ärikorralduse instituut kutsub kõiki TalTechi tudengeid ja õppejõude osalema projekti “Inclusive Digital Education Access: IDEA” uuringus.

Survey

Projekti partnereid leidub kuues riigis üle Euroopa (Belgia, Bulgaaria, Eesti, Prantsusmaa, Itaalia ja Poola). Projekti põhiline eesmärk on luua õpikeskkond, mis oleks õpilasi rohkem kaasav ja kohandada sellele vastavalt ka pedagoogika. Võttes arvesse seda eesmärki, on just äärmiselt oluline kaasata projekti arengusse TalTechi üliõpilasi ja õppejõude.

Kogutud teavet käsitletakse rangelt konfidentsiaalsena ja uuringu tulemuste põhjal ei ole võimalik teha individuaalsete isikute kohta mingeid järeldusi.  Prof. Susanne Durstilt, susanne.durst@taltech.ee, on võimalik vajadusel saada rohkem informatsiooni IDEA projekti kohta.

Osale uuringus

Lisainfo on saadaval ka projekti kodulehel: theideaproject.eu