Tudengiprojekt Solaride koostöös TalTechiga otsib oma meeskonda uusi liikmeid, kes aitaksid luua Eesti esimest päikeseautot.

Juba järgmisel sügisel lendab tiim Austraaliasse, et osaleda World Solar Challenge´il, kus konkureerivad tiimid maailma tippülikoolidest. Võistluse eesmärgiks on sõita päikeseenergia toel maha tuhandeid kilomeetreid läbi kuuma Austraalia kõrbe.

Lisaks reaalsele kogemusele autoehituses saavad tudengid võistluselt ka väärtusliku kontaktivõrgustiku mitmete praeguste ning tulevaste tippspetsialistide näol. Projektis osalevad Eesti oma ala tipud nii inseneerias kui ka turunduses ja kommunikatsioonis, tudengeid on kuuest Eesti kõrgkoolist.

Üliõpilased, kes on huvitatud oma akadeemiliste teadmiste proovile panemisest ka praktikas, on oodatud liituma Solaride´iga. Koos luuakse tulevikutehnoloogiat ning kirjutatakse end ajalukku Eesti esimese päikeseauto loojatena.

Uuri lähemalt Solaride’i veebilehelt solaride.ee