TalTechi Tudengimaja saal sai hiljuti uue ilme, kus lisaks värskemale välimusele on tudengitele loodud ka kasutuse mõttes rohkelt lisaväärtusi.

TalTechi tudengimaja
Uuenenud TalTechi tudengimaja

„Tudengimaja peaks olema alati kindel koht, kuhu üliõpilased saavad tulla igal ajal nii õppima kui ka vaba aega veetma. Mul on äärmiselt hea meel, et sain üliõpilasesinduse ja tudengite nimel panustada Tudengimaja uuenduskuuri. Värske ilme annab ruumile veelgi lisandväärtust juurde ja on tänuväärt panus tudengiellu,” ütles üliõpilasesinduse juhatuse liige Engel-Mari Mölder.

Saal on nüüdsest sisustatud erinevat tüüpi mööbliga võimaldamaks ruumi kasutada lisaks seminaridele ka rühmatöödeks ning vaba aja veetmiseks. Elektriliselt tõstatava laua ümber saab teha püsti-jala ajurünnakut, SALA-tooli mugavalt sättides saab aga lugeda huvitavat raamatut. Istumismugavusega astmestik koos moodsate kott-toolidega lisab võimaluse korraks aeg maha võtta ja mõtteid koondada. Ruumis on kasutatud ka taaskasutusmööblit.

Projekti eestvedajad, TalTechi üliõpilasesindus ja kinnisvaraosakond, loodavad, et täiustatud saal leiab rohkelt kasutust, sest Henry Ford on öelnud: „Koos käimine on algus, koosolemine on edasiminek ja koos töötamine on edu.“

Tule sinagi mõnusalt koosolema! Tudengimaja asub TalTechi peamajas aadressil Ehitajate tee 5.

Projekti sisekujundus: Projekt Kuubis OÜ.