23. - 24. märtsil arutlevad Eesti tippettevõtjad TalTechis investeerimise, äri tegemise ja majandusolukorra üle.

TalTech Business Forum plakat

TalTech Business Forumile tulevad ärihaid nagu Katri Teller, Kristel Kruustük, Kristjan Liivamägi, Madis Müller. Kohale on oodatud teadmisi koguma üliõpilased ja kõik teised äri- ja investeerimishuvilised.

TalTechi majandusteaduskonna tudengite ja ürituse  korraldajate Mikk Pedaja ja Rasmus Kalepi sõnul on see unikaalne võimalus ühel noorel saada otsekontakt oma eeskujudega, inimestega, kes kujundavad Eesti majanduskeskkonda.

Tuntud investor ja kirjanik Jaak Roosaare kutsub samuti noori foorumile osalema: “Enamus kuulsad investorid on alustanud ikkagi juba noorena, hiljemalt keskkooli või ülikooli ajal, nii et, kes tahab heaks investoriks saada, siis varasemad aastad on kõige olulisemad.” Samuti lisab Roosaare, et praegusel keerulisel ajal on juba noorelt kapitali kogumine ning õigete otsuste tegemine väga oluline, et olla “50 protsendi klubis” ehk investeerida vähemalt 50% oma sissetulekust.

Üritusel saab kuulata ettekandeid, arutelusid ja paneele. Lisaks on võimalus noortel kiirintervjuude töötoas vahetada kogemusi ja teadmisi oma ala professionaalidega.

Teist korda toimuv foorum on saanud ka kõrge tunnustuse, see on valitud TalTechi aasta tudengiteoks. Rasmus Kalep märkis, et foorum on olnud ka TalTechi üliõpilasesinduse rahastamiskonkursil parim: „Ettevõtlikku vaimu kanname ka korraldamisel.“

Foorumile on pannud õla alla ka LHV Pank. LHV Noortepanga projektijuht Laura Raudsepp lisas: “TalTech Business Forumi idee haakub väga paljude meie väärtustega. Iseseisvad, ambitsioonikad ja ettevõtlikud noored, kes soovivad eakaaslasi inspireerida, pakkuda neile harivat sisu ja jagada oma edulugu või õppetunde - see on noortele päriselt väärtuslik komplekt. Kui hakkajad noored TalTechist tulid meie jutule konkreetse plaaniga, saime aru, et soovime neid julgustada suurelt mõtlema ning asju kirega tegema.”

Foorum toimub Tallinna Tehnikaülikooli peahoones, oodatud on kõik ning pileti saab siit.

Foorumi toetavad: peasponsor LHV, A. Le Coq AS, Balbiino AS, Brain Games, Denim Dream, Fitlap, Laternamatkad, Myhits, Prõks!, Salvest, TERE AS, Vapiano, VAT teater ja Väe tee.