Järjekorras kolmas TalTechi Teatejooks toimub neljapäeval, 23. septembril 2021 Sütiste ja Nõmme parkmetsa terviseradadel. Pane kokku 5-liikmeline tiim ning tule osalema!

Võistluskeskus asub TalTechi Spordiklubi (Männiliiva tänav 7, Tallinn) rannavolle väljakute kõrval. Võistlema on oodatud nii profi- kui ka harrastusjooksjad nii Tallinna Tehnikaülikoolist kui ka väljaspoolt, osalema on oodatud kõik spordisõbrad!

5-liikmelise tiimina tuleb läbida kõigil 4,22 km pikkune ring, et kokku saada poolmaratoni distants.

Avamine

Võistluskeskus avatakse stardimaterjalide jagamisega kell 16:00. Võistluse start kell 18:00.

Võistlusklassid

Võistlusklasse on tänavusel aastal viis:
1) Mehed
2) Naised
3) Sega
4) Ülikoolid
5) Tudengiorganisatsioonid

Osavõtutasu

TalTech’i Teatejooksu osavõtutasu on 20€ tiimi kohta, mis tuleb maksta sularahas võistluskeskuses.

Registreerimine

Osavõtjate registreerimine toimub aadressil fienta.com/et/taltech-teatejooks-21

NB! Vastavalt kehtestatud piirangutele, saavad TalTechi Teatejooksust 2021. aastal osa võtta ainult osalejad, kes on vaktsineerimiskuuri läbinud, COVID-19 haiguse läbi põdenud või negatiivse testitulemusega inimesed.

Täpsema juhendi ning sisekorraeeskirja leiad siit: bit.ly/teatejooksjuhend

Kohtume juba 23. septembril!