Tallinna Tehnikaülikooli tudengil on võrreldes teiste ülikoolidega väga palju eeliseid. Meie ülikoolis on võimalik õppida erialadel, kus saab tööd mitte ainult viie, vaid ka kümne või 15 aasta pärast. Ülikool väärtustab tulevikku ja täpselt samamoodi on tudengil võimalik tulla siia, et hüpata ja lennata siis veelgi kaugemale.

Tallinna Tehnikaülikool näeb tuleviku teemana jätkusuutlikkust. Ülikooli arengukavas on kirjas, et aastaks 2035 soovime saavutada kliimaneutraalsuse. See tähendab, et tudeng õpib iga päev keskkonnas, mis kujundab tema tulevikuvaate, õpib väärtustama seda, mis päriselt oluline.

Väga-väga suur eelis on siinse üliõpilase jaoks Tallinna Tehnikaülikooli tudengielu. Meil on 32 tudengiorganisatsiooni, nendes üle tuhande tudengi. See tähendab, et igapäevaselt panustab ühiskondlikku ellu väga-väga palju tudengeid, tehes seda oma vaba aja arvel ja nähes, et see arendab neid.

Ma leian, et Tehnikaülikool saab kindlasti oluliselt enam panustada, et tudengielu veelgi paremaks teha ja aidata kaasa sellele, et aktiivselt tegutsejaid oleks veelgi rohkem – mitte ainult üle tuhande, vaid isegi üle viie tuhande. On ju Tehnikaülikooli süda just tema tudengid.