Hele-Riin Pihel on alates 1. juulist ülikooli e-kanalite juht.

Tutvusta ennast, palun.

Kirjanik/stsenarist, nohik, ema, jõusaalifänn, go-getter.

Mida tahad oma uuel töökohal korda saata?

Olen omandanud bakalaureusekraadi TÜ geenitehnoloogias, täiendanud teadmisi kommunikatsiooni- ja füsioteraapiaõpingutega ning lõpetasin 2019. aastal TalTechi Digimuutused ettevõttes magistrieriala cum laude. Töötanud olen spordi, meedia, reklaami ja turunduse valdkondades, planeerinud, loonud ja juhtinud. Viimased viis aastat olen veetnud Google’i toodetega, sh ehitasin TV3s üles Google’i reklaamteenuse. Tavaelu kõrval elan edukat alternatiivelu, kus mu nimeks on Birk Rohelend.

Mida tahad oma uuel töökohal korda saata?

Missioon on suur – e-kanalite juhina soovin luua meeldivat, ühtlast ja sujuvat digikogemust kõigile kasutajatele. See eeldab väga mahukat koostööd ja lennukat visiooni, samuti kiiret tegutsemist muutuvas maailmas. Päike peab silmapiiril särama, aga pikk tee on minna. Väga hea meelega ootan ka tagasisidet välis- või siseveebi, sotsiaalmeediakanalite, Google’i kohta. Üks pea on ainult üks pea, kahjuks pole mul isegi kaheksat silma nagu ämblikul.

Üks üllatus, mis uuel töökohal on olnud?

Olles õppinud nii Tartu Ülikoolis, Balti Meedia- ja Filmikoolis kui ka Eesti Kunstiakadeemias pean tunnistama, et minu südame kool on Tallinna Tehnikaülikool. Mulle tohutult meeldib see uuriv ja analüüsiv vaim, mis siin valitseb. Seega ehk polegi üllatus, et on lihtsalt vaimustav töötada niivõrd säravate inimeste kõrval. Olen iga päev tänulik, et mu isiklik maailm on veelgi avardunud.

Hele-Riin Pihel