Tehnikaülikooli tuleb taas vaktsineerimisbuss. Buss on 14. septembril kell 10 - 18 TalTechi peahoone parklas Mustamäel. Vaktsineeritakse Pfizeri vaktsiiniga, kuid soovi korral on võimalus saada ka Moderna vaktsiini.

Vaktsineerimibuss

Vaktsineerimine toimub isikut tõendava dokumendi alusel ning on kõigile tasuta.
Lisaks tehnikaülikooli perele on vaktsineerima oodatud ka meie töötajate ja tudengite lähedased, samuti ümberkaudsed elanikud.

Pidevalt täienev info ülikoolis kehtivate piirangute ja soovituste kohta asub TalTechi COVID-19 infoveebis: www.taltech.ee/covid19info. Samal lehel on Korduma Kippuvate Küsimuste vastused, mida täiendatakse jooksvalt.

Tallinna Tehnikaülikool soovitab oma tudengitel ning töötajatel, kes pole end veel vaktsineerinud, kindlasti esimesel võimalusel vaktsineerida, et ülikooliperel oleks tõhus kaitse koroonaviiruse eest. Nii saame hoida ülikooli avatuna.

Nii ilma eelregistreerimiseta kui ka eelbroneerimisega vaktsineerimise kohta üle Eesti leiab infot SIIT.