Aktiivne elustiil on alati olnud tähtis nii füüsilise kui ka vaimse tervise eest hoolitsemisel. Haara sõber või kolleeg endaga kaasa ning tule ja võta osa vaimse tervise kuul ühest mõnusast sammude kogumise väljakutsest, mis kestab 10.10 – 31.10.

Jalutamine

Kõndimine on üks lihtsamaid viise hoida enda vaim värskena ja keha aktiivsena. Et tagada Sinu igapäevane liikumisaktiivsus tuleb sul astuda vähemalt 10 000 sammu ehk siis läbida 7 km. Mida rohkem samme suudad iga päev teha, seda tugevam ja tervem on sinu keha ja vaim.

Igal nädalal toimub kahe parima sammuja tunnustamine. Kampaania lõpus saavad tunnustatud:

• Parim tiim
  • Parim naistöötaja
  • Parim naistudeng
  • Parim meestöötaja
  • Parim meestudeng

Lisaks loositakse kõikide väljakutses osalenute vahel välja auhind.

Tublimatele liikujatele on välja pandud jätkusuutlike Eesti ettevõtete poolt mõnusad auhinnad. Meie kampaaniat toetavad – Elev, Chocolala, Tilk, TalTechi meenetepood ja Kliimanutika tuleviku keskus.

Selleks, et väljakutsest osa võtta, lae alla FitSphere rakendus, kui vajad abi seadistamisel vaata SIIA