Tallinna Tehnikaülikool

Tallinna Tehnikaülikoolis saab avaldusi avatud ülikoolis õppimiseks esitada 27. augustini. Avatud õpe võimaldab täiskasvanud õppijatel täiendada oma teadmisi või õppida uue eriala koos tasemeõppes õppivate tudengitega ja investeerida selle kaudu oma tulevikku. 

Avatud õpe

Eelmisel aastal õppis TalTechi avatud ülikoolis kokku ligi 2000 täiendusõppijat. „Kuna avatud õpe annab võimaluse õppida omas tempos, valida enesetäiendamiseks üksikuid tasemeõppe õppeaineid, on see jätkuvalt populaarne,“ ütles TalTechi avatud ülikooli juhataja Hanno Tomberg. 
 
TalTechi avatud ülikoolis saab omandada teadmisi inseneri, infotehnoloogia, majanduse, loodusteaduste ja merenduse valdkonnas nii bakalaureuse- kui magistriõppe tasemel. „Elukestev õpe on muutunud elustiiliks, mis tagab parema ja huvitavama elu,“ ütles Tomberg.
 
Avatud õpe sobib kõigile, kes on omandanud vähemalt keskhariduse ning kes soovivad õppida endale meelepärases tempos ja mahus. Õpihimulisi ootavad ka TalTechi mikrokraadikavad ja lisaerialad. Avatud õpe on tasuline, heade õpitulemuste korral on võimalik kandideerida ka tasuta üliõpilaskohale. Õppetöö TalTechis algab 30. augustil. 
 
Lisateavet vastuvõtu ning avatud õppes osalemise kohta leiab aadressilt www.taltech.ee/avatud-ope, avaldusi saab esitada aadressile avatudope@taltech.ee

Laeb infot...