8. juunil kell 15.00 toimub ingliskeelne veebinar Teamsis “Navigating the JoVE Platform”.

Veebinar sobib kõigile STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics) valdkonna õppejõududele, kes on huvitatud oma Moodle`i kursust JoVE teadusvideotega ilmestama.

Sisu:

• About JoVE: An Overview

• Create an account: Off-Campus Access to JoVE Videos

• Embed JoVE videos into Moodle

• Playlists: Syllabus Mapping for your

• Modules Quiz Banks: MCQ's with our Education Videos

Kasutage head võimalust saamaks teada, kuidas lõimida JoVE videosid oma Moodle'i kursusega!

Registreeru siin!

Link Webinarile

Lähemalt JoVE-st

JoVE Video Journal / Journal of Visualized Experiments
Tehnikaülikoolis on nüüdsest juurdepääs teadusvideote ajakirjale JoVE / Journal of Visualized Experiments.

JoVE Video Journal andmebaas sisaldab ligi 13 000 teadusvideot ja artiklit loodus-, inseneri- ja meditsiiniteaduslike uurimismeetodite ja eksperimentaalsete tehnikate kohta. Videod keemia, bioloogia, meditsiini, füüsika ja inseneeria alal on loodud toetamaks teadus- ja õppetööd. Aastas lisandub üle 1000 uue eelretsenseeritud video.

Ostetud ligipääs hõlmab kollektsioone JoVE Research ja JoVE Education: https://www.jove.com/access

JoVE Video Journal on indekseeritud andmebaasides PubMed, Web of Science, SciFinder, Scopus, SCI Expanded. Juurdepääs JoVE-le väljastpoolt ülikooli võrku on VPN ühenduse Toru kaudu.

Rohkem teavet: TalTechi raamatukogu erialainfo talitus, Katri Mägi, katri.magi@taltech.ee