TalTech Virumaa kolledž avas 1. märtsil vastuvõtu seitsmele õppekavale, millest kaks on täiesti uued. Alates tänavu sügisest saab kolledžis hakata õppima ka jätkusuutliku tööstuse (magistriõpe) ning jätkusuutliku ettevõtluse ja ringmajanduse (bakalaureuseõpe) kavadel.

TalTechi Virumaa kolledž Kohtla-Järvel

TalTechi Virumaa kolledži peahoone Kohtla-Järvel

TalTechi Virumaa kolledži direktor Mare Roosilehe sõnul on lähtuvalt õiglase ülemineku ja rohepöörde eesmärkidest uuendatud ka kõiki teisi kolledži õppekavasid.

„Koolitame insenerivaldkonna spetsialiste, kelle järele on juba täna nii Ida-Virumaal kui ka Eestis väga suur nõudlus ning kasvab tulevikus veelgi. Meie lõpetajatele on kindlustatud põnev, tulevikku vaatav ning hästi tasustatud töö,“ ütles Roosileht.

Kandideerimisest huvitatutel on võimalik läbi teha eelnev veebipõhine erialatest. See  aitab lõpetajatel saada selgust, millised õppekavad neile võiksid sobida.

Avaldusi sisseastumiseks TalTechi, sh Virumaa kolledžisse saab esitada 1. märtsist kuni 3. juulini SAISis.

Lisainfo sisseastumise kohta:

Katrin Kruut