Tallinna Tehnikaülikooli Virumaa kolledž kuulutas välja ideekonkursi oma rohealale ruumilise lahenduse leidmiseks.

Kolledži kõrval 3200 m² tühjana seisvale muruplatsile soovitakse leida põnevaid lahendusi ja ideid sellele sisu loomiseks ja paremaks kasutamiseks. Ala asub kolledži õppehoonete, Virumaa hosteli ja elumajade keskel Kohtla-Järvel Järve linnaosas.

Virumaa kolledži direktori Mare Roosilehe sõnul on eesmärk luua üliõpilastele mitmekesine, inspireeriv ja tänapäevane avatud spordi-, puhke- ja õpiruum. „Soovime kasutada innovaatilisi tehnoloogilisi lahendusi. Loodav avatud ruum peaks pakkuma lisaks nutikale õppekeskkonnale ka uudset ning turvalist vabaaja veetmise võimalust kõikidele linnaelanikele,” selgitas Roosileht.

Ideid saab esitada kuni 30. novembrini 2020 ja konkurssi auhinnafond on 1000 €. Konkursi tingimustega saab tutvuda kodulehel: IDEEKONKURSS

Kolledž on varemgi avanud oma ala linnaelanikele. 2010. aastal sai valmis palliväljak, mida kohalikud tänagi aktiivselt kasutavad.

Rohkem infot: Küllike Kullerkupp, kullike.kullerkupp@taltech.ee, tel 5303 7306