TalTech Virumaa Rahva Kolledžis peab 12. veebruaril loengu rahatarkusest justiitsminister Maris Lauri.

VK_Lauri
Justiitsminister Maris Lauri räägib Ida-Virumaa elanikele rahatarkusest.

2021. aasta sügisest alates on toimunud vanemale elanikkonnale suunatud rahva kolledžis kohtumised loodusest, tervislikust toitumisest, prügisorteerimisest ja meisterdati jõulukaunistusi. Ees ootavad kohtumised esmaabist, ravimtaimedest, digikirjaoskusest ja keemiast.

Alates 2021. aastast tegutseb Rahva Kolledž Teadus- ja Tehnikakooli koosseisus ning õppeaasta plaaniga saab tutvuda siin: Virumaa Rahva Kolledž. Rahva kolledži kohtumised toimuvad kord kuus laupäeviti ning  osaleda saavad vaid inimesed, kes on vaktsineeritud või omavad tõendit hiljuti COVID-19 läbipõdemise kohta. Osalemistasu on 2 eurot.

Virumaa Rahva Kolledž alustas oma tegevust 2013. a Haridus- ja Teadusministeeriumi toetatud Tallinna Tehnikaülikooli Virumaa kolledži projektina ning alates 2016. a sügisest tegutseb Virumaa Rahva Kolledž vabatahtlikkuse alusel. Aastate jooksul on Rahva Kolledži tegevustes osalenud mitusada nii eesti kui vene emakeelega õppurit. Aktiivseid osalejaid on olnud varem 80 ringis, suur osa neist on liikmed juba esimesest loengust alates.

Lisainfo: Küllike Kullerkupp, tel 5303 7306, kullike.kullerkupp@taltech.ee