Tallinna Tehnikaülikool

Leedu keskpank ja Center for Excellence in Finance and Economic Research (CEFER) korraldavad konkursi CEFER Challenge, mille selle aasta teemaks on kliimamuutuste majanduslike ja rahanduslike mõjude hindamine.

CEFER Challenge

Konkursi formaat juhindub Ameerika Ühendriikide föderaalreservi iga-aastaselt korraldatava konkursi põhimõtetest ning on suunatud bakalaureuse- ja magistritaseme tudengitele, panemaks proovile tudengite makromajanduslike ja rahanduslike teadmiste rakendamist päevakajaliste teemade lahendamisel.

Konkursil on võimalik osaleda 3-4 liikmeliste tiimidena, mille saavad moodustada õppeaastal akadeemiliselt aktiivsed tudengid. Tiimid võivad hõlmata erinevate erialade ja õppetasemete tudengeid. Leedu keskpank on võitjatele välja pannud rahalised auhinnad (3000 eurot võitjale ning 1500 eurot teisele kohale). Võitjatiimidel on ka võimalus saada praktikakoht Leedu keskpangas, Nasdaq-is või SEB-s.

Konkursile registreerimise tähtaeg on 31. märts 2022. Kui leidub tudengeid, kes on huvitatud konkursil osalemisest, aga ei leia tiimiliikmeid, siis võib teada anda oma huvist helery.tasane@taltech.ee.

Lisainfo

Laeb infot...