Tallinna Tehnikaülikool koostöös algatusega Tagasi kooli tegid mugava Tudengivarju broneerimisüsteemi, et võimaldada hõlpsalt viia kokku tudengid ja gümnasistid. Võta ka Sina endale tudengivari! Nii saad aidata noorel teha erialavalikul teadlik valik.

TalTechi üliõpilastel on võimalik uues Tudengivarju broneerimissüsteemis mugavalt kirja panna ajad, millal on võimalik oma eriala kooliõpilastele tutvustada. Kooliõpilastel on läbi broneerimissüsteemi võimalik leida endale sobiv eriala ja aeg, et ülikooli ja tudengite argipäevaga tutvuma tulla.

Tudengivari on noor, kes soovib saada paremat ülevaadet ülikoolist ja pakutavatest õppekavadest eesmärgiga teha läbimõeldud otsus haridustee jätkamisel.

Tudengi ülesandeks on kooliõpilasele tutvustada, mida ülikoolis õppimine üldse tähendab, milline on tudengi argipäev, milliseid võimalusi pakub TalTech ja palju erineb ülikool gümnaasiumist.

Tudengivarjuks oodatakse 10.-12. klasside õpilasi terve õppeaasta, sealhulgas koolivaheaegadel.

Aktiivsetele tudengitele, kes võtavad õppeaasta jooksul 5 tudengivarju, kingib Nõustamiskeskus TalTechi meenetepoe kinkekaardi väärtusega 15 eurot!

Loe lähemalt: www.taltech.ee/tudengivari

Tudengivari