Tallinna Tehnikaülikool

VILISTLASTE ANDMEBAAS

Vilistlaste andmebaas_1

Vilistlaste andmebaasist saab leida nii Tallinna Tehnikaülikooli lõpetajate statistikat kui ka otsida tuttavaid kursusekaaslasi! Avalehel on toodud kõikide lõpetajate kogustatistika lõpetamise aastate, teaduskondade ja nimede kaupa. Otsides saab tulemusi filtreerida eesnime, perekonnanime, lõpetamise aasta, cum laude, õppeaste, teaduskonna ja eriala lahtritega. Andmebaasi kasutamise lihtsustamiseks leiad altpoolt ka ülevaatliku kasutusjuhendi. 

Püüame andmebaasi hoida võimalikult värske, ajakohase ja täpsena. Kui märkad, et Sina või Sinu kursusekaaslane on andmebaasist puudu või andmed on iganenud, palun anna sellest teada kirjutades alumni@taltech.ee

OTSI END ÜLES!

Juhime tähelepanu, et andmebaas ei sisalda isikute andmeid, kes on lõpetanud mingi õppeasutuse enne, kui antud õppeasutus liideti Tallinna Tehnikaülikooliga. Kui olete lõpetanud mõne sellise asutuse, siis on võimalik oma dokumentidele ja muule olemasolevale infole ligi pääseda pöördudes arhiivi poole arhiiv@taltech.ee.

ANDMEBAASI KASUTUSJUHEND

ANDMEBAASI AVALEHT

Vilistlaste andmebaasist saab leida nii Tallinna Tehnikaülikooli lõpetajate statistikat kui ka otsida tuttavaid kursusekaaslasi! Avalehel on toodud kõikide lõpetajate kogustatistika lõpetamise aastate, teaduskondade ja nimede kaupa. Andmebaasi alumises paremas nurgas on võimalus andmebaasi sõprade ja kursusekaaslastega jagada nii Facebooki, Twitteri, LinkedIni kui meili teel.

LÕPETAJATE ARV AASTATE KAUPA

Lõpetajate arvu aastate kaupa kuvatakse aastast 1923 kuni tänapäevani. Aastate vahel liikumiseks kasuta menüüriba. Kindlal aastaarvul klikkides on võimalik näha antud aasta statistikat. Graafikul on kujutatud antud aasta lõpetajate arvu muutumist ajas.