Tallinna Tehnikaülikool

Vilistlaste võrgustik

TalTechi vilistlaskeskus teeb koostööd vilistlaste juhitud organisatsioonide ja seltsidega, et laiendada vilistlaste võrgustikku ja toetada ühiseid ettevõtmiseid. Meilt on võimalik abi küsida kõiki vilistlassuhteid puudutavates teemades - aitame korraldada vilistlaskokkutulekut, jagame ägedaid üritusi vilistlaste uudiskirjas või leiame lahenduse hoopis täiesti uutmoodi ideele.

Tehnikaülikool kutsub vilistlasi 9. septembril kokkutulekule!

VILISTLASTE JUHITUD ORGANISATSIOONID

Leia oma huvidele või õppevaldkonnale vastav vilistlaste juhitud organisatsioon või selts altpoolt väljatoodud nimekirjast. Võta ühendust ülikooliajast tuttava organisatsiooniga või laienda suhtlusvõrgustikku hoopis uues!

Kui soovid ise oma vilistlasgruppi asutada või juba olemasalevat siia lisada võta meiega ühendust alumni@taltech.ee

majandusteaduskonna vilistlasportaal

Majandusteaduskonna vilistlased on oodatud oma teadmiseid ja oskuseid jagama - esinedes üliõpilastele, juhendades lõputöid, osaledes programminõukodades eksperdina või andes ise hoogu mõnele uuele algatusele.

Selleks tuleb liituda majandusteaduskonna vilistlasportaaliga, kus on võimalik leida infot ülikoolis toimuvate ürituste kohta, hoida ühendust ülikoolikaaslastega, leida uusi kontakte ja suurendada oma erialast võrgustikku, jagada üritusi, mida ise korraldad ja palju muud!

Kontakt

kadri-ann.matson@taltech.ee

Liitu vilistlasportaaliga! 

INSÜKi vilistlaskogu

Inseneriteaduskonna Üliõpilaskogu Vilistlaskogu ehk lühidalt INSÜK-i Vilistlaskogu on loodud 2019. aasta septembris. Vilistlaskogu koondab INSÜK-is ning üliõpilasnõukogudes (ETÜN, MehÜN, EÜN, YÜN) tegutsenud liikmeid. Vilistlaskogus on mõnusalt hubane seltskond, kellega saab kord semestris leili visata, võrkpalli mängida või muud hinge kutsuvat tegevust nautida.

Liikmeid viiakse aktiivselt kurssi INSÜK-i ning suuremate TalTechi üritustega Vilistlaskogule mõeldud Facebooki grupis ja Messengeri vestluses. Kord semestris saab ka poolaasta kohta INSÜK-i tegemistest infokirja. Vilistlaskogu õhtudel saab suhelda aktiivsete tudengitega, kes samuti lähitulevikus saavad vilistlas tiitli vääriliseks.

Kontakt

info@insuk.ee

vilistlaste naiskoor

Tallinna Tehnikaülikooli Vilistlaste Naiskooris laulab stabiilselt ligi 30 lauljat kõige erinevamatelt elualadelt. Pikkade aastate jooksul on välja kujunenud mõnusa õhkkonnaga sõpruskond, kes on koos nii headel kui ka halvematel päevadel, keda võib usaldada ning kelle peale saab alati loota.

Koori peamisteks eesmärkideks on:

  • hoida ja edendada eesti naiskoorilaulu traditsiooni kõrgel kunstilisel tasemel;
  • tutvustada eesti heliloojate loomingut nii kodu- kui välismaal;
  • pakkuda ülikooli vilistlastele ja teistele laulmisest huvitatud naistele võimalust osaleda laulupidudel ja laulupäevadel ning koori seltsielus.

Anname kontserte erinevates Eesti ja Euroopa maade kirikutes ning kontserdipaikades, paneme ennast proovile kodu- ja välismaistel koorikonkurssidel ning osaleme laulupidudel ja laulupäevadel. Koori peadirigent on Indrek Vijard ja dirigent-koormeister Kristin Pintson, hääleseadjaks Kaja Post.

Proovid toimuvad teisipäeviti ja neljapäeviti kell 18:00-20:30 ülikooli peahoone 6. korpuses.

Kontakt

vnk@taltech.ee

Loe lähemalt!

juuliuse jüngrid

Juuliuse Jüngrid on TalTechi organisatsioon, kuhu on oodatud kõik Tehnikaülikooli vilistlased.

Jüngrite eeamärgiks on muuta ülikool ühtsemaks, tuues kokku kõik vilistlased, tudengid, ülikooli töötajad ja õppejõud.

Korraldame võistlussarja Rektori Karikas, kus vilistlaste osalus on ligi 20% kõikidest osalejatest. Lisaks käime ühiselt TalTechi esindusvõistkondadele fännitribüünil kaasa elamas ning kaasame endisi vilistlasi erinevatesse koostööprojektidesse.

Oleme organisatsioon, kus leiab iga vilistlane endale väljundi!

Kontakt

taavi.tamm1@taltech.ee 

Loe lähemalt!

kultuuriklubi vilistlased

TalTech Kultuuriklubi on organisatsioon, mis keskendub tudengitele meelelahutuse pakkumisele, tehes seda terve aasta vältel korraldatavate ürituste ja pidude kaudu.

Kultuuriklubi vilistlased saavad infot toimuvate ürituste kohta uudiskirja teel ning Kultuuriklubi Facebooki grupi kaudu. Meie vilistlastel on ette teatamisega prii-pääse kõikidele meie pidudele ning on alati oodatud ka keie koosviibimistele ja väljasõitudele häid aegu meenutama.

Kontakt

kontakt@kultuuriklubi.ee

Loe lähemalt

Tipikate Rattamatkaklubi

Tipikate Rattamatkaklubi on Tallinna Tehnikaülikooli jalgrattaorganisatsioon, mis korraldab rattasõite, matku ja muid üritusi peaaegu aastaringselt. Meie eesmärgiks on korraldada huvitavaid ning ülikooliperet ühendavaid üritusi, mis võimaldavad osavõtjatel veeta aktiivset ja sportlikku vaba aega. Meie üritustest võtavad regulaarselt osa TalTech vilistlased, töötajad ja tudengid, vähemal määral ka teiste ülikoolidega seotud inimesed. Tipikate Rattamatkaklubi erinevate eestvedajate käe all toimub igal aastal 40-50 üritust, sh suurema korraldusega matkad, õhtused rattasõidud, Tallinn-Kääriku retked ja väiksemad nädalavahetuste väljasõidud.

Tipikate Rattamatkaklubi vanimaks ja suurimaks traditsiooniks on Tipikate Rattamatk, mis on järjepidevalt toimunud alates 2001. aastast ning mis viib osalejad igal suvel tutvuma ühe Eesti piirkonnaga. Retke osaks on kolm päeva ja kaks õhtut sisutihedat, vaheldusrikast, harivat ja meelelahutuslikku programmi, samuti lõõgastust ning lihtsalt suve ja seltskonna nautimist. Kolme päevaga sõidame ratastel kokku umbes 170-200 km, seejuures tugevatele on välja pakkuda lisahaagid, nautlejatel on aga võimalusi lõikamiseks.

Kontakt

info@rattamatkaklubi.ee

Loe lähemalt!