Tallinna Tehnikaülikool

ÜHA OLULISEMAKS ON EHITUSVALDKONNAS MUUTUNUD HOONETE ENERGIATÕHUSUS. OOTAME MIKROKRAADI OMANDAMA TEHNILISE TAUSTA JA HOONETEGA SEOTUD PRAKTILISE KOGEMUSEGA INSENERE.

Mikrokraadikava tutvustus

Mikrokraadikava eesmärk on õpetada hindama hoonete energiatõhusust, analüüsima hoone energiabilanssi ning hindama energiasimulatsioonide põhjal energiasäästumeetmete mõju. Kaval õppija omandab teadmised, kuidas modelleerida eri tüüpi hooneid ning teha investeeringute analüüse.

Tutvu kava täisversiooniga

Kandideeri

Oluline info

ÕPPEKAVA

  • Kava juht: Martin Thalfeldt
  • Teaduskond: inseneriteaduskond
  • Haridusnõue: tehniline kõrgharidus
  • Õppemaht: 36 EAP

ÕPPEAINED

ÕPPEKORRALDUS

  • Keel ja vorm: eesti keeles, päevaõpe
  • Maksumus: 36 EAP x 55 €

Intervjuu kavajuhiga

Miks pakute välja nimelt sellise mikrokraadikava?

Hoonete energiatõhusus on oluline nii meie keskkonnamõju vähendamiseks kui ka majanduslikult. Eesmärkide saavutamiseks tuleb parandada olemasoleva hoonefondi energiatõhusust kordades kiirema tempoga, kui seda on seni tehtud. Mikrokraadi kava õppeained annavad vajalikud oskused hindamaks, kui palju hoonete energiatarbimine muutub juhul, kui kaaluda erinevaid rekonstrueerimise lahendusi.

Mida ainulaadset mikrokraadi läbija saab?

Mikrokraadi läbija saab võimaluse omandada parimad vajalikud teadmised hoonete energiatõhususe hindamiseks. Õppejõududeks on nii maailma tipptegijad selles valdkonnas kui ka motiveeritud noored õppejõud, kes oskavad leida lahenduse ka kõige keerukamatele energiasimulatsioonidega lahendatavatele probleemidele.

Kuidas antud mikrokraadikava võiks kõnetada TalTech vilistlast?

Mikrokraad sobib praktiliselt kõigile hoonete ehitusega seotud vilistlastele, sest hoonete energiatõhususe arengud mõjutavad kogu sektorit. Ootame õppetööst osa võtma motiveeritud praktiseerivaid insenere, kes soovivad omandada oskusi, mis aitavad eesseisvate väljakutsetega rinda pista.

Mikrokraadi kavajuht Martin Thalfeldt
Kavajuht Martin Thalfeldt

Küsi lisa

Avatud õppe vastuvõtu spetsialist

oskab vastata vastuvõtutingimusi puudutavatele küsimustele:

620 3600; 620 3601
mikrokraadid@taltech.ee

Kavajuht

oskab vastata mikrokraadi sisu ja karjäärivõimalusi puudutavatele küsimustele:

Martin Thalfeldt
620 2505
martin.thalfeldt@taltech.ee