Tallinna Tehnikaülikool

d.Lab - Eesti esimene teenusedisaini labor

d.Lab toob kokku teadlased, tudengid ja ettevõtted, et luua kasulikke ja kasutatavaid lahendusi disaini metoodika vahendusel. 

doktoritöö kaitsmine

Teenusedisaini mikrokraad

Mikrokraadikava kombineerib akadeemilise ja ettevõtlustaustaga õppejõudude kursuseid, mis toovad kokku unikaalse kombinatsiooni kompetentsidest teenusedisaini, innovatsiooni ja turunduse valdkondades.

Eesti Teenusedisaini päev 2022

Inspireerivaid, isiklikke ja praktilisi kogemusi jagasid nii avaliku- kui erasektori esindajad Eestist ja kaugemalt. Eesti Rahvusraamatukogu (RaRa), TalTechi teenusedisaini labori d.Lab ja strateegilise disaini agentuuri Rethink eestvedamisel toimus Eesti teenusedisaini päev 1. juunil juba 4. korda.

fragment teenusedisainipäeva flaierist
Majandusteaduskonna tudengid rühmatööd tegemas

Probleemist prototüübini 8 nädalaga

d.Lab õpetab teenusedisaini läbi ettevõtete väljakutsete lahedamise kahe kogenud praktiku juhendamisel. Kvaliteetne akadeemiline raamistik ja reaalsete äriprobleemide lahendamine võimaldavad luua sisulist väärtust nii õppijate, kui ka koostööpartnerite jaoks.

TalTechi tudengid arendasid Tallinna Lennujaama teenuseid

Kevadsemestril disainisid 32 magistranti teenuseid Tallinna Lennujaamale. Õppeprojekt toimub aine "Elamusturundus ja teenusedisain" raames.

Teenusedisaini töötuba