Tallinna Tehnikaülikool

Kohataotluse pikendamine

Olles esitanud Üliõpilaskülale kohataotluse, ole hoolas et Su kohataotlus ei aeguks! Sinu kohataotlus kehtib 60 päeva alates esitamise kuupäevast. Kui Sa ei ole selle perioodi vältel kohapakkumist saanud ning soovid endiselt ootejärjekorras püsida, pead oma kohataotluse pikendama iga 60 päeva tagant. Kui Sa kohataotlust ei pikenda, siis see aegub ning Sind eemaldatakse ootejärjekorrast. Kohataotluse pikendamiseks saadetakse Sulle e-kiri koos pikendamise lingiga 5 päeva enne taotluse aegumist.

NB! Pea meeles, et Sa ei saa kohataotlust uuesti aktiveerida või pikendada kui see on juba aegunud. Kui soovid endiselt ootejärjekorras olla pead esitama uue kohataotluse.

Kuidas saan esitatud andmeid muuta?

Pärast taotluse esitamist ei ole võimalik esitatud andmeid muuta ega taotlust vaadata. Taotluse registreerimise kohta saadetakse Sulle kinnituskiri.

Kui tead, et esitatud andmetes tekkis viga või kui soovid oma taotluse tühistada, palun võta meiega e-kirja teel ühendust. Kui Sa oled valinud vale toatüübi pead olemasoleva kohataotluse tühistama ja esitama uue taotluse (nt valisid toatüübiks „ühekohaline tuba“, kuid tegelikult sooviksid „ühekohalist boksi“).

Millal mulle kohapakkumine saadetakse?

Kõik kohataotlused registreeritakse saabumise järjekorras (kuupäev ja kellaaeg). Õppeaasta alguses on meie prioriteediks alati esmakursuslased ning seetõttu on aasta alguses ootejärjekord pikem kui muul ajal. Lisaks kohataotluse esitamise ajale võtame kohapakkumise tegemisel arvesse ka soovitud elama asumise kuupäeva. Kokkuvõtlikult, ühel ja samal päeval saabunud kohataotlustest tehakse pakkumine esmalt sellele, kellel on märgitud varasem soovitud sissekolimise kuupäev.

Kahjuks ei ole meil võimalik täpselt ennustada kui kaua Sa kohta ootama pead või millal me täpselt kohapakkumise saame saata. Lepingu lõpetamiseks peavad elanikud meid ette teavitama 30 päeva, seega saame infot vabanevatest kohtadest kuu aega ette. 

Tegeleme lepingute lõpetamiste, kohapakkumiste tühistamiste ja pakkumiste saatmistega iga päev, mistõttu vabade kohtade olemasolu võib muutuda samuti igapäevaselt. Meie eesmärgiks on võimalikult kiiresti uue üürniku leidmine, seega võib Sulle tulla kohapakkumine ka väga väikese etteteavitamise ajaga.

Nõudlus üliõpilaselamu kohtade järgi varieerub aasta lõikes. Õppeaasta alguses on nõudlus kõige suurem ning vabad kohad võetakse vastu sekunditega. Kevadel-suvel on nõudlus väiksem ning vabasid kohtasid on üldjuhul rohkem kui ootel olevaid taotlejaid.

Kohapakkumine saadetakse alati Sinu e-posti aadressile ning seda saab aktsepteerida ainult läbi e-kirjas oleva veebilingi.

Kuidas saan kohapakkumise aktsepteerida või tagasi lükata?

Majutuspakkumise saad vastu võtta või tagasi lükata läbi veebilingi, mille leiad Sulle saadetud kohapakkumise e-kirjast. Pakkumist ei saa vastu võtta e-posti või telefoni teel!

NB! Me teeme igale kohataotlusele kaks pakkumist. Kui Sa ei võta kumbagi pakkumist vastu, siis me tühistame ja eemaldame Sinu taotluse ootejärjekorrast. Esmajärjekorras teeme pakkumise tudengile, kes ei ole veel pakkumist saanud. Seetõttu võib juhtuda, et teise pakkumise saamine võib võtta kaua aega.

Mida pean tegema pärast kohapakkumise aktsepteerimist?

  • Enne kui aktsepteerid pakkumise, veendu et saadetud lepingu alguskuupäev oleks vastavuses Sinu soovidega. Kui avastasid vale kuupäeva vahetult peale aktsepteerimist, võta meiega ühendust ning leiame üheskoos lahenduse. Pea meeles, et lepingu alguskuupäeva ei saa hilisemaks muuta kui arve on juba väljastatud.
  • Kui oled kohapakkumise aktsepteerinud, edastame Sulle lepingu digitaalseks allkirjastamiseks ja tagatisraha arve, mille saad tasuda panga ülekandega. Makse info leiad arvelt ning kindlasti veendu, et kasutad ülekannet tehes korrektset viitenumbrit! Tagatisraha peab olema tasutud enne kui tuled võtmetele järgi.
  • Hiljemalt 14 päeva enne lepingu algust, saadame Su e-posti aadressile kutse TTÜ eCampus üürniku keskkonnaga liitumiseks. Kutses on link läbi mille pead end kasutajaks registreerima. NB! Esmakordne registreerimine toimub vaid veebibrauseris (mitte äpis).
  • Kui oled end kasutajaks registreerinud, lae alla ka TTÜ eCampuse äpp! Äppi saad alla laadida Google Play Store'st või iOS Apple Store'st.
  • Lepingu alguskuupäeval (või hiljem) tule Üliõpilasküla kontorisse võtmetele järgi. Kontrolli eelnevalt ka meie lahtiolekuaegu! Juhul kui saabud väljaspool kontori vastuvõtuaegu, võta meiega aegsasti ühendust ning leiame üheskoos lahenduse. NB! Kui Sinu elukohaks on Siidisaba 7 ühiselamu, siis saad võtmed Siidisaba 7 kontorist.